Aktuality

F SCÉNA 2024 * Moravské chodníčky

Zveme vás všechny na pořad MORAVSKÉ CHODNÍČKY
ořad „Moravské chodníčky“, z dílny autorské dvojice Jindřich Hovorka a Mirko Otáhal, se tentokrát dívá trochu z nadhledu na tři moravské folklorní oblasti, tedy Slovácko, Horňácko a Valašsko. Autoři poukazují na specifika, odlišnosti a zároveň spojitosti mezi jednotlivými regiony, a neotřelou formou, humorně i vážně, nabízí divákovi-posluchači jejich porovnání v reálném čase.

 celý článek

 

Prosím sdílejte, děkujeme !

Zveme vás všechny na pořad MORAVSKÉ CHODNÍČKY

Pořad „Moravské chodníčky“, z dílny autorské dvojice Jindřich Hovorka a Mirko Otáhal, se tentokrát dívá trochu z nadhledu na tři moravské folklorní oblasti, tedy Slovácko, Horňácko a Valašsko. Autoři poukazují na specifika, odlišnosti a zároveň spojitosti mezi jednotlivými regiony, a neotřelou formou, humorně i vážně, nabízí divákovi-posluchači jejich porovnání v reálném čase.

Autorům se podařilo pro pořad získat ty nejlepší reprezentanty z jednotlivých regionů, a věřte, že bude na co se dívat. V pořadu vystoupí Jožka Černý, Martin Hrbáč, Jindřich Hovorka, Lidka Malhocká, Zuzka Mikuláštíková, Nikol Stávková, Míša Šilhavíková, Erik Feldvabel, Václav Kovářík, Martin Prachař a Karel Rajmic.  Zpěvačky a zpěváky doprovodí cimbálové muziky Jaroslava Čecha z Uherského Hradiště, cimbálová muzika Mirko Otáhala z Brna a HCM Martina Hrbáče z Veselí nad Moravou. Koncertem provází Monika Brindzáková.

K atmosféře celého koncertu samozřejmě přispěje i prostředí Biskupského dvora, do kterého je pořad zasazen. Toto historické místo má svoji výjimečnou atmosféru, obzvláště večer, kdy nad ním vystupuje nasvícená katedrála Petra a Pavla na Petrově.

Moc se na vás těšíme!

Předprodej vstupenek * CENA 260,-  až  360,- Kč

(otevřeno: ČT a PÁ 15.00 – 19.00 hodin / SO, NE 10.00 – 18.00 hodin)

  • Hodinu před představením na pokladně FOS Jánošík na Biskupském dvoře.
  • Držitelé průkazů TP a ZTP, děti do 12 let vstup zdarma!
  • Při předložení průkazu sleva 20% pro seniory, žáky a studenty. Sleva 50% pro členy FOS Jánošík Brno. Více informací o akci najdete také na portále https://www.gotobrno.cz/

Bližší informace na  www.fosjanosik.cz, případné dotazy na brno@fosjanosik.cz

 

adresa:
Obřanská 646/13
Maloměřice, 614 00 Brno
tel: +420 724 803 290
email: brno@fosjanosik.cz
ID datová schránka: tbvh447