Aktuality

ZVEME VÁS NA BENEFIČNÍ KONCERT Zpívání pro Julii

Dům pro Julii, z. s. ve spolupráci s DTS Ondrášek
a herci Městského divadla Brno pořádají
benefiční koncert
ZPÍVÁNÍ PRO JULII
Kdy a kde?
Neděle 12. listopadu 2023 v 16.00 hodin * Společenské centrum Bystrc,
Odbojářská 2, Brno - Bystrc
Předprodej vstupenekPavlína Huráková * 604 853 801 * hurakova@volny.cz Cena vstupenky 200,- Kč. celý článek

Dům pro Julii, z. s. ve spolupráci s DTS Ondrášek

a herci Městského divadla Brno pořádají

benefiční koncert

ZPÍVÁNÍ PRO JULII

V uplynulých letech Ondrášek několikrát s radostí a dětským nadšením pomáhal potřebným. Pořádal benefiční představení, hrál a tancoval hendikepovaným dětem či nadacím, které jeho pomoc vždy s dojetím přijaly a ocenily. Nabídl proto svoje „dětské“ umění ve spojení s profesionálními umělci, ve prospěch Domu pro Julii, z.s., který staví dětský hospic na Kociánce v Brně. Benefičním koncertem se pomyslně vrací k tradičnímu projektu „Ondrášek pomáhá“. Také vy se k němu můžete  připojit a zakoupením vstupenky podpořit ušlechtilou věc.

Kdy a kde?

Neděle 12. listopadu 2023 v 16.00 hodin * Společenské centrum Bystrc,

Odbojářská 2, Brno - Bystrc

Na co a na koho se můžete těšit?

Hodinový hudebně-pěvecký program bude složený z lidových písniček i známých melodií, v podání osmdesáti členů Dětského tanečního studia Ondrášek a herců Městského divadla Brno. Všichni účinkující vystupují bez nároku na honorář. Výtěžek  ze vstupného půjde na konto neziskové organizace pomáhající rodinám, o jejichž vážně nemocné děti musí být postaráno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu - Dům pro Julii, z. s., dětský hospic.

Dětské taneční studio Ondrášek - vzniklo v Brně v září 2006. Jeho zřizovatelem je Folklorní sdružení JÁNOŠÍK Brno. Připravuje malé tanečníky a muzikanty pro VUS Ondráš. V jeho repertoáru naleznete taneční, pěvecká i hudební čísla z Čech, Moravy a Slovenska. Taneční složku navštěvuje 80 dětí, ve věku od 5 do 18 let. Dětskou cimbálovou muziku tvoří 10 muzikantů.

Herci Městského divadla Brno - bohatý program cimbálové muziky Ondrášku doplní pěvecká čísla Kristýny Daňhelové, Michaely Danielové, Libora Matouše a Jiřího Daniela, který se připojí k dětské cimbálové muzice i jako muzikant. Slovem diváky provede Martin Mihál, produkčně vše zajišťuje Marek Hurák.

Přijďte podpořit dobrou věc a připojte se k lidem, kteří mají srdce na dlani a umí pomáhat.

Diváci, těšíme se na vás!

Předprodej vstupenekPavlína Huráková * 604 853 801 * hurakova@volny.cz  Cena vstupenky 200,- Kč.

adresa:
Obřanská 646/13
Maloměřice, 614 00 Brno
tel: +420 724 803 290
email: brno@fosjanosik.cz
ID datová schránka: tbvh447